KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656774
nr 1365 6774
Elena Sivertzen Falk, Skymning. Signerad, daterad 1935. Olja på pannå, 46x38
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:24:09
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)